sobota, 9 stycznia 2016

Dr Irena Eris VITACERIC emulsja energetyzująca

Emulsyjna, lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja kompozycji, zawiera innowacyjny kompleks Multi.Vit Energy zapewniający intensywną pielęgnację energizującą dla skóry zmęczonej, wywołanej zarówno stresem wewnetrznym-emocjonalnym jak i zewnętrznym-środowiskowym. Dzięki synergicznemu działaniu sylimaryny i tioproliny, zapewniając wzmocnione działanie przeciwutleniajace, intensywnie chroni tkanki przed uszkodzeniem spowodowanym wolnymi rodnikami. Silny kompleks multiwitaminowy Multi.Vit Energy, ze wszystkimi witaminami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania skóry, pozostawia ją orzeźwioną i odświeżoną. Skóra odzyskuje zdrowy, wypoczęty i promienny wygląd. Emulsja stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Rekomendowana do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. 


Krem znajduje się w szklanym opakowaniu,zabezpieczony jest plastikową osłonką pod wieczkiem. Jest dosyć ciężki, także do torebki na codzień nie bardzo sie nadaje. 
Ma bardzo przyjemny zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, ładnie utrzymuje makijaż cały dzień, nic się nie ściera.
Jest bardzo wydajny. Dodatkowym atutem jest filtr SPF 15.  Jedynym minusem może być fakt, że krem jest ważny 6 miesięcy. 

Cera jest po nim bardzo nawilżona i naprężona. Krem nie powoduje podrażnień, nie zapycha.
Jest na pewno godny polecenia :) .


:Cena: 79zł / 50ml

2 komentarze: